IGRALCI ČLANSKE EKIPE

TRENINGI trener: Tadej Simončič  ponedeljek 	19:00 - 20:30 torek 		18:30 - 20:00 sreda 		18:30 - 20:00 četrtek 		19:00 - 20:30 petek 		19:00 - 20:30
1. krog: 13. september ob 19:30 RK DOL TKI HRASTNIK : RK ČRNOMELJ
Člani, 1. B DRŽAVNA ROKOMETNA LIGA

Člani, 1. B DRŽAVNA ROKOMETNA LIGA

Mes. EkipaĹ t.
tekem
Zma.Neodl.Por. Razl.
zad.
ToÄŤ.
1RK ČRNOMELJ00000:00
2RK DRAVA PTUJ00000:00
3ŠD MOKERC - KIG00000:00
4 RK SVIŠ IVANČNA GORICA00000:00
5RK RADEČE PAPIR NOVA00000:00
6RD LL GROSIST SLOVAN00000:00
7RD HERZ ŠMARTNO00000:00
8RK DOL TKI HRASTNIK00000:00
9 RK BREŽICE00000:00
10ŠD ŠKOFLJICA PEKARNA PEČJAK00000:00
11ROKOMETNI KLUB KRŠKO00000:00
12RD RUDAR00000:00
13RK GROSUPLJE00000:00
14MRK LJUBLJANA00000:00
  • 1.-13. krog
  • 14.-26. krog
1. krog 2. krog 3. krog 4. krog 5. krog 6. krog 7. krog 8. krog 9. krog 10. krog 11. krog 12. krog 13. krog
14.09.2019 21.09.2019 28.09.2019 05.10.2019 12.10.2019 19.10.2019 09.11.2019 16.11.2019 23.11.2019 30.11.2019 07.12.2019 14.12.2019 21.12.2019
Črnomelj Radeče Ivančna Gorica Ljubljana Škofljica Ptuj Grosuplje Ig Brežice Krško Šmartno Trbovlje Slovan
doma doma v gosteh doma v gosteh doma v gosteh doma v gosteh doma v gosteh doma v gosteh
14. krog 15. krog 16. krog 17. krog 18. krog 19. krog 20. krog 21. krog 22. krog 23. krog 24. krog 25. krog 26. krog
01.02.2020 08.02.2020 15.02.2020 22.02.2020 29.02.2020 07.03.2020 14.03.2020 21.03.2020 28.03.2020 04.04.2020 10.04.2020 25.04.2020 09.05.2020
Črnomelj Radeče Ivančna Gorica Ljubljana Škofljica Ptuj Grosuplje Ig Brežice Krško Šmartno Trbovlje Slovan
v gosteh v gosteh doma v gosteh doma v gosteh doma v gosteh doma v gosteh doma v gosteh doma

IGRALCI ČLANSKE EKIPE

TRENINGI trener: Tadej Simončič  ponedeljek 	19:00 - 20:30 torek 		18:30 - 20:00 sreda 		18:30 - 20:00 četrtek 		19:00 - 20:30 petek 		19:00 - 20:30
1. krog: 13. september ob 19:30 RK DOL TKI HRASTNIK : RK ČRNOMELJ
Člani, 1. B DRŽAVNA ROKOMETNA LIGA

Člani, 1. B DRŽAVNA ROKOMETNA LIGA

Mes. EkipaĹ t.
tekem
Zma.Neodl.Por. Razl.
zad.
ToÄŤ.
1RK ČRNOMELJ00000:00
2RK DRAVA PTUJ00000:00
3ŠD MOKERC - KIG00000:00
4 RK SVIŠ IVANČNA GORICA00000:00
5RK RADEČE PAPIR NOVA00000:00
6RD LL GROSIST SLOVAN00000:00
7RD HERZ ŠMARTNO00000:00
8RK DOL TKI HRASTNIK00000:00
9 RK BREŽICE00000:00
10ŠD ŠKOFLJICA PEKARNA PEČJAK00000:00
11ROKOMETNI KLUB KRŠKO00000:00
12RD RUDAR00000:00
13RK GROSUPLJE00000:00
14MRK LJUBLJANA00000:00
  • 1.-13. krog
  • 14.-26. krog
1. krog14.09.2019Črnomeljdoma
2. krog21.09.2019Radečedoma
3. krog28.09.2019Ivančna Goricav gosteh
4. krog05.10.2019Ljubljanadoma
5. krog12.10.2019Škofljicav gosteh
6. krog19.10.2019Ptujdoma
7. krog09.11.2019Grosupljev gosteh
8. krog16.11.2019Igdoma
9. krog23.11.2019Brežicev gosteh
10. krog30.11.2019Krškodoma
11. krog07.12.2019Šmartnov gosteh
12. krog14.12.2019Trbovljedoma
13. krog21.12.2019Slovanv gosteh
14. krog01.02.2020Črnomeljv gosteh
15. krog08.02.2020Radečev gosteh
16. krog15.02.2020Ivančna Goricadoma
17. krog22.02.2020Ljubljanav gosteh
18. krog29.02.2020Škofljicadoma
19. krog07.03.2020Ptujv gosteh
20. krog14.03.2020Grosupljedoma
21. krog21.03.2020Igv gosteh
22. krog28.03.2020Brežicedoma
23. krog04.04.2020Krškov gosteh
24. krog10.04.2020Šmartnodoma
25. krog25.04.2020Trbovljev gosteh
26. krog09.05.2020Slovandoma
RK DOL TKI HRASTNIK
Kontakt     Kontakt    
RK DOL