1. B DRL, 2. krog, Prva zmaga v novi sezoni ...preberi več

1. B DRL, 1. krog, Za uvod neoodločeno ...preberi več

Poraz na Ptuju in zmaga v Cerkljah ...preberi več

Zmaga v pokalu proti RK Sevnici ...preberi več

30.5.2012

Dolski mladinci novi prvoligaši ...preberi več

29.5.2012

1. B DRL, zadnji krog, Dolski rokometaši osvojili 4. mesto v 1.B.DRL ...preberi več

GROSUPLJE - DOBOVA 20. 3.

RK Dol TKI Hrastnik – RK Cerklje 34:28 (16:14)

Dvorana Dolanka, gledalcev 500. Sodnika: Jager M. in Kočevar M. Delegat :Strajnar A.

RK Dol TKI Hrastnik: Kodrun, Selak, Habjan 4, Ajdari 8, Papp, Zore 1, Bratanovič, Suljič, Ribič 1, Ramič, Hribšek 11, Lisec 1, Ščurek 4, Teržan 3, Jazbec 1.Trener: Šafarič R.

RK Cerklje: Miščevič,Bolha,Marolt 1, Vidic 6, Zlatnar 1, Matičič 4,Krt 1, Slak 3, Galamič 1,Werk, Arh 1, Setnikar 3, Mušič, Panjtar, Lampelj 2, Korbar 5.Trener: Likozar D.

Sedemmetrovke: 7(6); 4(2)

Izključitve: 6 /12 min.

Rokometaši dolskega rokometnega kluba nadaljujejo z odličnimi igrami in nizom nepremaganosti v drugem delu tudi v domači dvorani. Tokrat so v Dolanki, pred 500 gledalci v 15.krogu gostili rokometaše iz Cerkelj na Gorenjskem.Gostje so se že takoj na začetku pokazali kot trd nasprotnik. Hitro so povedli ter razliko dveh zadetkov držali praktično cel prvi polčas. Za domačine je bil v teh trenutkih nerešljiva uganka Vidic, ki je zadeval z vseh položajev. V domačih vratih pa je spet blestel Bratanovič in preprečil, da bi razlika bila še višja. Domačim je še pred polčasom uspelo zaustaviti nalete gostov in z nekaj lepimi akcijami in predvsem goli Domna Hribška spreobrniti rezultat in na odmor so odšli z dvema zadetkoma prednosti.

Hribškova uspešno izvedena 7-metrovka

Tudi v drugem delu je bila tekma zelo izenačena. Gostje se niso predajali in vse do 45.minute držali priključek z Dolani, ko je na semaforju bilo 23:22 za domače.V teh trenutkih je vrata zopet zaklenil domači vratar, v napadu sta se razigranemu Hribšku pridružila še Habjan in Ajdari in razlika v domačo korist se je hitro začela večati.

Marko Ščurek v napadu

Dvomov o zmagovalcu ni bilo več in dolski rokometaši so za razliko od prejšnjih tekem, končnico odigrali zbrano in na veselje svojih navijačev vknjižili novi dve točki, ki jih še napraj ohranjajo na zavidljivem 4.mestu. Že naslednjo soboto pa jih čaka težka preizkušnja v Veliki Nedelji in morebitna potrditev, da zadnji uspehi niso zgolj naključje

10.MRD DOBOVA 14 3 4 7 403 : 415 10

Manj uspešni so bili dolski mladinci, ki se z gostovanja v Ljubljani pri Mark Olimpiji vračajo sklonjenih glav. Ekipa, ki jo trenira bivši učenec dolske rokometne šole Aljaž Pavlič, je bila boljša in zmagala z rezultatom 35:33. Polfinalna skupina A je zelo izenačena, saj se za prvi dve mesti , ki vodita v finale, potegujejo tri moštva in sicer Rudar, Mark Olimpija in RK Dol TKI.

Neuspešni pa sta bili v tem tednu tudi obe ekipi starejših dečkov. Starejši dečki B so doma klonili proti RK Celje PL z rezultatom 25:22, starejši dečki B pa se z gostovanja v Veliki Nedelji tudi vračajo z porazom, končni rezultat je bil 33:30 za domače