1. B DRL, 2. krog, Prva zmaga v novi sezoni ...preberi več

1. B DRL, 1. krog, Za uvod neoodločeno ...preberi več

Poraz na Ptuju in zmaga v Cerkljah ...preberi več

Zmaga v pokalu proti RK Sevnici ...preberi več

30.5.2012

Dolski mladinci novi prvoligaši ...preberi več

29.5.2012

1. B DRL, zadnji krog, Dolski rokometaši osvojili 4. mesto v 1.B.DRL ...preberi več

CERKLJE - ALPLES ŽELEZNIKI 29:22

RK Velika Nedelja - RK Dol TKI Hrastnik 24:25 (9:14)

Dolski rokometaši še vedno nadaljujejo niz nepremagljivosti v drugem delu. Tudi z gostovanja v Veliki Nedelji se vračajo z obema točkama, rezultat je bil na koncu tesen, vendar so Dolani kontrolirali celoten potek tekme, z izjemo zadnjih pet minut.Gostitelji so takoj na začetku povedli in malokdo v dvorani je verjel, da je bilo to zadnje vodstvo domačinov na tekmi. Rokometaši Dola so prevzeli pobudo, z dolgimi in uspešnimi napadi ter razigranim vratarjem Bratanovičem so večali prednost in ta je v 26.minuti znašala +6. Tudi v drugem polčasu se stvari niso spremenile v prid gostiteljem.V samem finišu pa skoraj preobrat. Dolani so v 55.minuti še imeli zalogo 6 zadetkov,rezultat je v tem trenutku bil 24:18.Nekaj kriznih minut in domačin se je nevarno približal le na gol zaostanka, za kaj več pa jim je zmanjkalo časa in trdo prigarani točki so ostale Dolanom.Ta še naprej trdno ostaja zasidran na 4 mestu, z istim izkupičkom kot tretje uvrščena B ekipa PLC. Že v naslednjem kolu pa nova priložnost za potrditev odličnih dolskih predstav, ko v Dolanko prihaja ekipa Dobove.

Za RK Dol TKI Hrastnik so igrali in zadevali: Suljič, Senič 5, Habjan 1, Papp 1, Ajdari 1, Zore 4, Bratanovič, Ščurek, Ramič 1, Hribšek 4, Lisec, Teržan 7, Jazbec 1, Kladnik. Trener: Šafarič R.

Mark Olimpija – RD Rudar 30:27 (15:16)

RK Mitol Sežana – RK Dol TKI Hrastnik 29:43 (13:22)

RK Dol TKI Hrastnik: Franc, Bezgovšek 9, Ribič 3, Guček 2, Klokočovnik 1, Blatnik 3, Kodrun, Bremec 14, Lisec 3, Drobnič 3, Prašnikar, Jazbec 5 Trener: Filipčič

RD Rudar : RK Dol TKI Hrastnik

Za konec pa še sveža novica. Slovenska moška kadetska reprezentanca je v pripravljalni tekmi pred skorajšnjimi kvalifikacijami za EP , v Škofljici premagala istoimenskega B ligaša z rezultatom 38:31.Po končani tekmi pa je selektor Tomaž Juršič določil igralce, ki se bodo od 25. do 29.marca udeležili priprav v Slovenj Gradcu in kvalifikacijskega turnirja v Luxemburgu od 30.marca do 1.aprila. Med izbranimi je tudi naš igralec, član RK Dol TKI Hrastnik , Aljaž Zore.Čestitamo