1. B DRL, 2. krog, Prva zmaga v novi sezoni ...preberi več

1. B DRL, 1. krog, Za uvod neoodločeno ...preberi več

Poraz na Ptuju in zmaga v Cerkljah ...preberi več

Zmaga v pokalu proti RK Sevnici ...preberi več

30.5.2012

Dolski mladinci novi prvoligaši ...preberi več

29.5.2012

1. B DRL, zadnji krog, Dolski rokometaši osvojili 4. mesto v 1.B.DRL ...preberi več

SEVNICA - V. NEDELJA CARRERA 23:23

RK Dol TKI Hrastnik – RK Celje P.L.B 33:25 (16:11)

Dolski rokometaši so v 19.krogu 1B.DRL gostili drugo ekipo RK Celje PL , ki ima v svojih vrstah izvrstne posameznike iz mladinske in kadetske državne reprezentance. Le-ti svojo kvaliteto kažejo tudi s trenutno uvrstitvijo na lestvici. Dolani so z razliko od prejšnih tekem odlično začeli, takoj povedli in držali razliko 4 zadetkov cel prvi polčas. V tem delu srečanja je bil nerešljiva uganka za goste iz Celja domači vratar Bratanovič, ki je ubranil vrsto nevarnih strelov in poskrbel za navdušenje na tribuni. Domači tokrat v napadu niso mogli računati na svojega najboljšega strelca Teržana, vendar pa so njegovo odsotnost dobro izkoristili mlajši in niso dovolili celjskim rokometašem, da jih resneje ogrozijo.Prvi del so tako prepričljivo dobili domačini z 16:11. Tudi v drugem polčasu se stvari na igrišču niso spremenile.Dolani so še naprej z odlično obrambo ustavljali Celjane na varni razdalji. V napadu se je Ajdariju pridružil tudi krožni napadalec Senič in ko je Zore v 49 minuti zadel za 26:19, je postalo jasno, da "rumena podmornica" tokrat ne bo dovolila presenečenja v svoji dvorani. Ko je trener Šafarič v zadnjem delu srečanja v vratih zamenjal Bratanoviča s Kladnikom , je v dvorani odjeknil buren aplavz. Domačini tudi v zaključku niso popuščali in so tekmo mirno pripeljali do zanesljive in visoke zmage. Nove točke in odlična igra sta dobra popotnica pred naslednjo tekmo, ko dolski rokometaši gostujejo pri RK Grosuplje in lepa priložnost , da se jim oddolžijo za poraz v prvem delu.

RK Dol TKI Hrastnik stojijo od leve: trener Šafarič Robi, Hribšek Domen, Bratanovič Zlatan, Ščurek Marko, Bremec Domen, Suljič Sedin, Ajdari Amal, Kladnik Anže, Lisec Gregor, Senič Miha, Jazbec Jure, vodja Premec Marko, Teržan Rok .Čepijo od leve: Ramič Jasmin, Jakopič David, Papp Damjan, Selak Dejan, Zore Aljaž in Habjan Robi

Rk Dol TKI Hrastnik: Bremec 1, Selak, Senič 7, Habjan 2, Ajdari 8(3), Papp, Zore 2, Bratanovič (18 obramb), Jakopič, Suljič 1, Ramič, Hribšek 6(1), Lisec 1, Ščurek 4, Jazbec 1, Kladnik (4 obrambe). Trener: Šafarič

RK Celje PLB: Gorenjak 4, Menart, Kramperšek, Anderluh 1(1), Škorc, Božič, Bukošek, Grušovnik 2, Irman 3, Sendelbah 3, Cigoj, Štor, Kovač 2, Verdinek 8(2), Janc 2. Trener: Razgor

Sedemmetrovke: RK Dol TKI 4(4), RK Celje PL B 5(3)

Izključitve: RK Dol TKI 4min, RK Celje PL B 14 min.

12.RD ALPLES ŽELEZNIKI 19 4 2 13 484 : 520 10

V mlajših kategorijah so konec tedna nastopili starejši dečki A in sicer so v Radečah tesno izgubili z rezultatom 28:27