1. B DRL, 2. krog, Prva zmaga v novi sezoni ...preberi več

1. B DRL, 1. krog, Za uvod neoodločeno ...preberi več

Poraz na Ptuju in zmaga v Cerkljah ...preberi več

Zmaga v pokalu proti RK Sevnici ...preberi več

30.5.2012

Dolski mladinci novi prvoligaši ...preberi več

29.5.2012

1. B DRL, zadnji krog, Dolski rokometaši osvojili 4. mesto v 1.B.DRL ...preberi več

DOBOVA - SEVNICA 26:29

RK Grosuplje – RK Dol TKI Hrastnik 27:26 (15:11)

Dvorana Brinje, gledalcev 100. Sodnika: Pirc, Pirc

RK Dol TKI Hrastnik: Bremec, Ščurek, Senič 2, Habjan 7, Ajdari 4, Zore 4, Bratanovič (15 obramb), Jakopič 1, Suljič, Ramič 4, Hribšek 2, Lisec 2, Teržan, Jazbec, Kladnik, Ribič. Trener Šafarič

Sedemmetrovke: 10(7) ; 4(1)

Izključitve: 8min ;10min

Po odlični predstavi in gladki zmagi v prejšnem krogu , so se rokometaši dolskega rokometnega kluba odpravili na težko gostovanje v Grosuplje. Dolani so dobro začeli in držali priključek z domačini vse do 20 minute, potem pa nekaj hitro izgubljenih žog v napadu, tudi obramba je bila tokrat oslabljena z neigranjem dveh najboljših, Pappa ter Selaka in rokometaši Grosuplja so po delnem izzidu 4:0, prvi del zanesljivo končali v svojo korist.

Tudi drugi polčas se je nadaljeval v istem ritmu.Domačini so bili stalno v prednosti 4 - 5 golov. V tem času Dolani nikakor niso našli obrambe za njihove napadalce. Po minuti odmora in nasvetu trenerja Šafariča pa so Dolani le strnili vrste in odločneje zaigrali v obrambi, v napadu se je razpoloženemu Habjanu pridružil Ajdari in rezultat tega je bilo vodstvo domačih v 46. minuti samo še za gol, bilo je 22:21. Sledila je zanimiva in napeta končnica, v kateri pa so imeli domači več sreče. Štiri sekunde pred zadnjim piskom, so imeli dolski rokometaši napad za izenačenje. Žoga je prišla na levo krilo do neoviranega Jakopiča, ki je še uspel streljati, vendar je bil domači vratar na mestu in točki sta ostali domačinom.

Sledi prvomajski premor, v tem času pa se bodo Dolani v miru pripravljali na svojega naslednjega nasprotnika. 5. maja, v zadnji tekmi pred svojimi navijači, prihaja v Dolanko vodilna ekipa lige in bodoči prvoligaš, RK SVIŠ Pekarna Grosuplje, kar je vsekakor garancija za spet polno domačo dvorano. Navijači, pospremimo naše rokometaše k novi zmagi v čim večjem številu ……

12.RD ALPLES ŽELEZNIKI 20 4 2 14 508 : 547 10

Igrala je tudi mlajša selekcija dolskih rokometašev in sicer je ekipa "Starejših dečkov A - skupina 2", v 9.krogu v domači dvorani premagali ekipo vrstnikov iz Velike Nedelje, z rezultatom 37:31