1. B DRL, 2. krog, Prva zmaga v novi sezoni ...preberi več

1. B DRL, 1. krog, Za uvod neoodločeno ...preberi več

Poraz na Ptuju in zmaga v Cerkljah ...preberi več

Zmaga v pokalu proti RK Sevnici ...preberi več

30.5.2012

Dolski mladinci novi prvoligaši ...preberi več

29.5.2012

1. B DRL, zadnji krog, Dolski rokometaši osvojili 4. mesto v 1.B.DRL ...preberi več

SEVNICA - SLOVAN 32:32

RK Dol TKI Hrastnik – RK SVIŠ Pekarna Grosuplje 28:30 (14:16)

Rokometaši Dola, novinci v 1B.DRL. so v soboto odigrali zadnjo tekmo pred svojimi navijači v tej sezoni. V 21.krogu so v Dolanki gostili novega prvoligaša, ekipo SVIŠ-a iz Ivančne Gorice. Pred samim začetkom pa je bila v domačih vrstah manjša slovesnost. Po dolgoletnem igranju v klubu, sta se od aktivnega tekmovanja pred domačimi navijači poslovlila ikoni dolskega rokometa,Damjan Papp in Dejan Selak, za kar jih je polna dvorana nagradila z bučnim aplavzom, uprava pa počastila s priložnostnimi darili. Uradno slovesnost pa dolski rokometni klub načrtuje ob posebni priložnosti.

Dačo in Seli: RK Dol 4ever

Gostje iz Ivančne Gorice so se po izenačenih uvodnih minutah v 15. minuti odlepili in prvič povedli s tremi goli razlike (11:8),a se Dolani niso predajali in z delnim izidom 3:0 so rezultat uspeli izenačiti. Vendar so tudi gostje hitro odgovorili in na odmor so odšli rokometaši Sviša s zalogo dveh zadetkov.

Izenačeno do zadnjih minut

Tudi drugi polčas je potekal v zelo izenačeni igri. Domačini so se še naprej dobro upirali fizično močnejšim gostom in z malo več sreče bi lahko bil v teh minutah rezultat tudi drugačen. Tako pa so gostje s pridom izkoriščali svoje priložnosti in kljub prizadevanjem domačih zdržali vse nalete in se na koncu veselili nove zmage. Dolskim rokometašem čestitke za prikazano igro in požrtvovalnost, v ključnih trenutkih končnice jim je zmanjkalo tudi malo sreče za morebitno presenečenje. Bero točk lahko še povečajo v naslednjem, zadnjem krogu, ko potujejo na gostovanje v Škofljico. Tekma bo izredno zanimiva, saj se rokometaši Škoflljice še vedno borijo za obstanek. Kombinacij je veliko, zmanjšali pa bi jih Dolani sami z zmago in osvojitvijo tretjega mesta, kar pred sezono niso pričakovali niti največji optimisti.

Selak in Papp zadnjič v intervjuju z Jožetom Premcem?

RK Dol TKI Hrastnik: Bremec, Selak, Senič 1, Habjan 3, Ajdari 2, Papp 4, Zore 4, Bratanovič, Jakopič, Suljič 4, Ramič 1, Hribšek 2, Lisec 4, Teržan 2, Jazbec 1, Kladnik. Trener Šafarič

Sedemmetrovke: 6(3); 8(6)

Izključitve: 8 min, 6min

Kolo pred koncem prvenstva sta že znana oba nova prvoligaša. Prvouvrščeni SVIŠ in druga Sevnica napredujeta v višji rang, dolski rokometaši pa še vedno na odličnem tretjem mestu čakajo priložnost za potrditev le-tega. Kot že rečeno, zadnji krog obeta zanimive obračune

MRD DOBOVA – RK VELIKA NEDELJA C.O

Mladinci RK Dol TKI Hrastnik pa konec tedna, 12. in 13. maja sodelujejo na zaključnem turnirju štirih najboljših drugoligaških ekip v Ljubljani, kjer si bodo v družbi mladincev RK Krke,MARK Olimpije in RK Slovenj Gradca, skušali priboriti eno izmed prvih dveh mest, ki vodita v 1.državno mladinsko ligo .Torej, navijači v soboto in nedeljo gremo v Ljubljano vzpodbujat naše mladince, saj so si s treningi in igrami zaslužili nastopanje v naslednji sezoni med najboljšimi