1. B DRL, 2. krog, Prva zmaga v novi sezoni ...preberi več

1. B DRL, 1. krog, Za uvod neoodločeno ...preberi več

Poraz na Ptuju in zmaga v Cerkljah ...preberi več

Zmaga v pokalu proti RK Sevnici ...preberi več

30.5.2012

Dolski mladinci novi prvoligaši ...preberi več

29.5.2012

1. B DRL, zadnji krog, Dolski rokometaši osvojili 4. mesto v 1.B.DRL ...preberi več

Sodnika: Deržek, Brecelj

RK Dol TKI Hrastnik : Bremec 3, Klepej 9, Ribič, Teržan 3, Žekar, Bratanovič, Jakopič 5, Lesjak 5, Hribšek 6(1), Ščurek, Jazbec 2, Rožej, Guček, Blatnik, Ramič, Kmetič. Trener: Šafarič

RK Mokerc – Ig: Teffot, Šušteršič, Kumše, Gabrijelčič, Hostnik 6, Verdenik 6, Kotnik 2, Strnad 6, Mamilovič, Ilovar, Vujič 6, Šuštaršič 4, Romain, Grabrijan, Perme.Trener: Ošap

Sedemmetrovke: 7(5); 5(4)

Izključitve: 3; 6

Težje kot kaže končni rezultat, so odigrali rokometaši dolskega kluba tekmo 2.kola v domači dvorani. Gostje z Iga so se predstavili kot trd zalogaj in že v prvem delu nakazali svoje apetite. Igra domačih v napadu nikakor ni stekla, tudi vratarja sta imela za seboj že boljše dni. Zato pa so Ižanci z mirno in kontrolirano igro narekovali svoj tempo in na odmor odšli z zadetkom prednosti.

Po pogovoru in posvetu v garderobi, so drugi polčas dolski rokometaši začeli odločneje. Razigral se je Klepej, sledila sta mu še Jakopič in Lesjak. Tudi v obrambi se je bil boj za vsako žogo in rezultat ni izostal. Deset minut pred zadnjim sodnikovim žvižgom je bila tekma odločena. Semafor je takrat kazal 28:22 v domačo korist. Gostje so v samem finišu zaostanek sicer prepolovili , vendar zmage dolskih rokometašev niso ogrozili.Končni rezultat je bil torej 33:30 za domače.

Po prvih dveh kolih tri točke uvrščajo rokometaše Dola trenutno na peto mesto na razpredelnici.

1.MRL., 3.kolo:

Tudi dolski mladinci pod vodstvom Aleša Filipčiča, so bili v tem kolu uspešni. čeprav prepolovljeni, so se z gostovanja v Trebnjem vrnili s točko, čeprav je kazalo tudi na kaj več. Igrali so v naslednji postavi:

Franc, Draksler, Žekar, Ribič 5, Bremec 7(2), Rožej, Blatnik 6, Prašnikar 1, Kmetič 8, Guček, Ratej, Jazbec 9. Trener: Filipčič