latest events

19.6.2013

Dečki letnik 1998/1999 osvojili tretje mesto na turnirju Maksimir Rost šport v Zagrebu ...preberi več

21.4.2013

Mladinci zmagali v zadnjem krogu in v naslednji sezoni zopet v družbi najboljših ...preberi več

28.1.2013

Turnir Matulji 2013 - Dolski rokozavri v konkurenci generacije 2004 osvojili turnir ...preberi več

5.1.2013

Prireditev jubilej, 50. let igranja rokometa na Dolu in 30. letnica nastanka kluba. ...preberi več

29.5.2012

1. B DRL, zadnji krog, Dolski rokometaši osvojili 4. mesto v 1.B.DRL ...preberi več

V. NEDELJA - HERZ ŠMARTNO30:39

V Rumeni dvorani pričakovan razplet. Dolski rokometaši so zlahka ugnali, zaradi poškodb razredčeno domačo vrsto. Fizično močnejši, tehnično bolj podkovani in za nameček še z precej daljšo klopjo, so Dolani praktično od prve do zadnje minute držali vse niti igre v svojih rokah.

Domačini so jim uspeli slediti le v uvodnih minutah, po zadnjem izenačenju na 6:6 pa je bila gostujoča kompozicija preprosto prehitra. Tudi tesno pokrivanje Gregorja Klepeja se ni obneslo, saj so njegov izpad zadetkov dodobra zapolnili preostali dolski igralci. Dejstvo, da se jih je med strelce vpisalo kar 11, pa je tudi dovolj zgovoren podatek o premoči Dolanov. Na koncu zaslužen aplavz skupinice najzvestejših navijačev, ki so bučno pozdravili novo dolsko zmago.

Sledi enotedenski premor, po katerem prihaja na Dol ekipa Slovenj Gradca, ki je v tem kolu presenetljivo izgubila doma s Slovanom. Dobre igre domačih rokometašev v zadnjih kolih pa so garancija za spet polno dvorano Dolanko.

ŠD Škofljica: Peskar, Kacijan, Kamenica, Leskovar 1, Legnar 1, Kastelic, Slanc, Huskič 2, Zgonec, Tomšič 2, Boljtežar 4, Pahor, Obajdin 2, Vojin 12(9), Cvetko 1. Trener: Kranjc

RK Dol TKI Hrastnik: Bratanovič (11obramb), Draksler, Halzer, Lesjak 7(1), Ribič 2, Ščurek 5, Klepej 3, Zore 3, Jakopič, Bauerheim 1, Ramič 1, Hribšek, Lisec 3(1), Kmetič 1, Teržan 4, Jazbec 2(1). Trener: Robi Šafarič

Sedemmetrovke: ŠD Škofljica 9(9) ; RK Dol TKI Hrastnik 4(3)

Mladinci, 1.MRL, 6.kolo

Dolgo so se mladinci mučili z nasprotniki, potem pa jim je igra le stekla in v drugem polčasu prikazali igro, katere smo že navajeni . Srčno in borbeno v obrambi ter učinkovito v napadu, na koncu pa zanesljiva zmaga in nove točke.Mladinci po nepopolnem 6.kolu zasedajo odlično 3. mesto

RK Dol TKI Hrastnik: Franc, Draksler, Žekar, Ribič 2, Bremec 3, Blatnik, Kmetič 4, Guček 3, Ratej 1, Marinček 6, Jazbec 8, Zore 12(5), Peklar. Trener: Filipčič

Sedemmetrovke: RK Dol TKI 7(5); RK Grosuplje 4(2)

Izključitve: RK Dol TKI 4min + diskvalifikacija Draksler; RK Grosuplje 4 minute + diskvalifikacija Corel