latest events

19.6.2013

Dečki letnik 1998/1999 osvojili tretje mesto na turnirju Maksimir Rost šport v Zagrebu ...preberi več

21.4.2013

Mladinci zmagali v zadnjem krogu in v naslednji sezoni zopet v družbi najboljših ...preberi več

28.1.2013

Turnir Matulji 2013 - Dolski rokozavri v konkurenci generacije 2004 osvojili turnir ...preberi več

5.1.2013

Prireditev jubilej, 50. let igranja rokometa na Dolu in 30. letnica nastanka kluba. ...preberi več

29.5.2012

1. B DRL, zadnji krog, Dolski rokometaši osvojili 4. mesto v 1.B.DRL ...preberi več

MOKERC - ŠKOFLJICA28:28

Dol pri Hrastniku – Športna dvorana Dolanka. 400 gledalcev. Sodnika: Krstič in Ljubič (oba Kozina).

Dol TKI Hrastnik: Bratanovič (11 obramb), Draksler (1 obramba); Ajdari, Lesjak 2, Guček, Ribič, Ščurek 1, Klepej 1, Zore 4, Jakopič 4, Bauerheim, Ramič 2, Hribšek 8 (5), Lisec 2, Teržan 2, Jazbec 2.

Trener: Robert Šafarič.

Slovenj Gradec 2011: Ošlovnik (12 obramb), Kašnik (1 obramba -1x7m), Humek; Vižintin 1, Šavc 1, Voršič 4 (3), Zbičajnik, Merdanovič 5, G.Levc, V.Levc, Kobolt 5, Šol 4, Vrečar 3, Poklič 2, Podstenšek 3, Hanžekovič.

Trener: Sebastjan Sovič.

Sedemmetrovke: Dol TKI Hrastnik 6 (7); Slovenj Gradec 3 (3).

Izključitve: Dol TKI Hrastnik 6; Slovenj Gradec 10 minut.

Derbi pred polno Dolanko je v celoti upravičil pričakovanja, z negotovo končnico pa razvnel tudi tiste gledalce z dobrimi živci.

Prvi polčas je v celoti pripadel gostom, ki so ob anemični domači obrambi navzlic razpoloženemu vratarju Bratanoviču, zlahka zadevali. Ko je že v 14 minuti moral zaradi poškodbe z parketa steber obrambe Gregor Klepej, so dolskim rokometašem ostale le še teoretične možnosti za uspeh v tej tekmi.

Hribšek pri izvajanju 7-metrovke

Sredi nadaljevanja, ko so Korošci povedli že za +5 (22:17) se je zdelo, da je tekme konec. A se je zgodilo ravno obratno. Z vstopom v igro Jakopiča, Lisca in Zoreta, so domači strnili svoje vrste ter se z bučno podporo s tribun vrnili nazaj v igro.Z delnim izidom 6:0, so dvignili na noge že tako razgreto dvorano. Sledila je igra gol za gol, 20 sekund pred koncem pa je Lesjak s črte poravnal na 28:28. Gostujoči trener je vzel minuto odmora, pripravil zadnji napad, a so Dolani, navzlic igralcu manj, vzdržali in se na koncu skupaj z navijači veselili osvojene točke.

Mladici, 1.MRL 7.kolo

Je bila zgodnejša ura kriva slabi igri dolskih mladincev v prvem polčasu? Prav gotovo ne, potem bi ta ugotovitev veljala tudi za domačine. Dolski mladinci so tokrat pod pričakovanji odigrali tekmo z vrstniki iz Kopra. Brezvoljno v obrambi, raztrgano v napadu in rezultat vsega tega je bil zaostanek osmih golov že po prvih 20 minutah. Drugi polčas so odigrali bolje, prišli na 2 zaostanka, vendar kaj več kot poraz s petimi goli razlike se ni dalo iztržit.

RK Dol TKI Hrastnik: Franc, Draksler, Žekar, Ribič, Bremec 5, Drobnič, Blatnik 2, Kmetič 7, Marinček 3, Jazbec 11(2), Zore 7. Trener Filipčič

Sedemmetrovke: RK Cimos 1(1); RK Dol TKI 2(1)

Izključitve: RK Cimos 8 minut; RK Dol TKI 14 minut