latest events

19.6.2013

Dečki letnik 1998/1999 osvojili tretje mesto na turnirju Maksimir Rost šport v Zagrebu ...preberi več

21.4.2013

Mladinci zmagali v zadnjem krogu in v naslednji sezoni zopet v družbi najboljših ...preberi več

28.1.2013

Turnir Matulji 2013 - Dolski rokozavri v konkurenci generacije 2004 osvojili turnir ...preberi več

5.1.2013

Prireditev jubilej, 50. let igranja rokometa na Dolu in 30. letnica nastanka kluba. ...preberi več

29.5.2012

1. B DRL, zadnji krog, Dolski rokometaši osvojili 4. mesto v 1.B.DRL ...preberi več

ŠKOFLJICA - VELIKA NEDELJA 28:28

V 7.kolu nepričakovan prvi poraz dolskih rokometašev, kar pa je po prikazani igri v Gorišnici povsem zasluženo. Z izjemo prvih 20. minut, ko so Dolani še bili v rezultatski prednost, takrat so vodili 13:10, je potem igra padla tako v obrambi kot v napadu .Do odmora so domačini še stopnjevali ritem in z delnim izidom 7:2 zaključili prvi del zasluženo v svojo korist.

Tokrat slabše od pričakovanj

Tudi drugi polčas je minil v agresivni igri domačinov,Dolani pa so z izjemo Lesjaka in Jazbeca težko prebijali obrambo domačih, v napadu pa so storili preveč tehničnih napak,kar so igralci Gorišnice znali kaznovati. Ko so domači v 53. minuti povedli za +8 , bilo je 29:21, je bilo tudi dolskim navijačem na tribuni jasno, da točki ostajata doma. Poraz je prišel v pravem trenutku in je dobro opozorilo , da bo potrebno nekatere stvari v igri in samem pristopu, spremeniti. Že v soboto sledi popravni izpit v Dolanki in nova priložnost za dolske rokometaše, da z dobro igro dokažejo, da je bil poraz v Gorišnici samo slab dan.

RK Dol TKI Hrastnik: Ajdari 3(1), Lesjak 8, Guček, Ribič, Ščurek, Halzer, Zore, Bratanovič, Jakopič 1(1), Bauerheim, Draksler, Ramič 3, Hribšek 2, Lisec 2, Teržan 3, Jazbec 5(1). Trener Šafarič

Mladinci, 1.MRL 8.kolo

Nova zmaga dolskih mladincev, tokrat težje od pričakovanega. Dolgo so se mučili mladinci v prvem delu, potem pa so si še pred odmorom zagotovili prednost dveh golov.

Kmetič v prodoru

V drugem polčasu so gostje kmalu izid poravnali in sledila je igra gol za gol vse do rezultata 31:31, potem pa so se domači z delnim izidom 8:2 odlepili in ko je že vse kazalo na zanesljivo zmago , je popustila zbranost in Dolani so vse do zadnjega trepetali za zmago. Na koncu pa srečna zmaga in novi dve točki, ki mladince po nepopolnem osmem kolu uvrščata na drugo mesto.

Ribič v boju s SVIŠ-evimi branilci

V strelsko učinkoviti domači vrsti je tokrat izstopal izvrstni Kmetič s 15 zadetki, sledila pa sta mu Guček s sedmimi in Marinček s šestimi zadetki.