latest events

19.6.2013

Dečki letnik 1998/1999 osvojili tretje mesto na turnirju Maksimir Rost šport v Zagrebu ...preberi več

21.4.2013

Mladinci zmagali v zadnjem krogu in v naslednji sezoni zopet v družbi najboljših ...preberi več

28.1.2013

Turnir Matulji 2013 - Dolski rokozavri v konkurenci generacije 2004 osvojili turnir ...preberi več

5.1.2013

Prireditev jubilej, 50. let igranja rokometa na Dolu in 30. letnica nastanka kluba. ...preberi več

29.5.2012

1. B DRL, zadnji krog, Dolski rokometaši osvojili 4. mesto v 1.B.DRL ...preberi več

GORIŠNICA - VELIKA NEDELJA 34:27

Varovanci trenerja Robija Šafariča, so zabeležili novo zmago, tokrat na gostovanju v Kočevju. Zmaga pa ni bila tako enostavna kakor kaže končni rezultat.

Motivirani domačini so s hitro igro v prvih dvajsetih minutah delali precejšnje preglavice dolskim rokometašem. Ti so v zadnjem delu prvega polčasa le strnili svoje vrste in po delnem izidu 5:0 na odmor odšli s prednostjo enega gola.

Drugi polčas so Dolani začeli z nekaterimi spremembami v svoji postavi in stvari kmalu postavili na pravo mesto. V vratih je tokrat manj razpoloženega Bratanoviča uspešno zamenjal Draksler, v napadu pa so se razigrali Teržan, Jakopič in Zore. Ko sta v obrambi svoje dodala še Klepej in Lesjak, je bilo jasno, da tokrat dolski rokometaši odhajajo iz Kočevja z novim parom točk. Trener Šafarič je v zaključku dal priliko prav vsem igralcem, tudi mlademu Gučku, kateri se mu je oddolžil z evro golom z dvanajstih metrov v zadnjih trenutkih tekme.

Ajdari 3(2), Lesjak 5, Guček 1, Ribič, Klepej 3, Zore 7, Bratanovič, Jakopič 4, Bauerheim 1, Ramič 1, Hribšek 1(1), Lisec 2, Teržan 5, Jazbec, Draksler. Trener Šafarič

Sedemmetrovke: Grča Kočevje 8(7); RK Dol TKI Hrastnik 5(3)

RD Ribnica – RK Gorenje 27:25

Mladinci so se v Dolanki pomerili z vrstniki iz Sl.Gradca in po boljši igri prepričljivo slavili. Gostje se niso mogli resneje upirati domačinom, vprašanje je bilo samo, s kakšno razliko se bo končala tekma. Trener Filipčič tudi tokrat ni mogel računati na poškodovane Bremca, Rožeja in Zoreta, vendar se njihova odsotnost ni poznala v igri.

V naslednjem kolu mladci gostujejo pri RK Gorenju in nova priložnost za potrjevanje in dokazovanje te odlične mlade dolske generacije.

Franc, Draksler, Žekar, Ribič 2, Drobnič, Blatnik 7, Kmetič 7, Klokočovnik 2, Guček 4, Ratej 1, Marinček 9, Jazbec 4, Moljk 1. Trener Filipčič