latest events

19.6.2013

Dečki letnik 1998/1999 osvojili tretje mesto na turnirju Maksimir Rost šport v Zagrebu ...preberi več

21.4.2013

Mladinci zmagali v zadnjem krogu in v naslednji sezoni zopet v družbi najboljših ...preberi več

28.1.2013

Turnir Matulji 2013 - Dolski rokozavri v konkurenci generacije 2004 osvojili turnir ...preberi več

5.1.2013

Prireditev jubilej, 50. let igranja rokometa na Dolu in 30. letnica nastanka kluba. ...preberi več

29.5.2012

1. B DRL, zadnji krog, Dolski rokometaši osvojili 4. mesto v 1.B.DRL ...preberi več

ŠMARTNO – SLOVAN 27:27

Dolski rokometaši so tekmo začeli obetavno in ob štirih obrambah vratarja Bratanoviča in zadetkom več Gregorja Klepeja, že v prvih desetih minutah nakazali pot k pričakovani zmagi.

Aljaž Zore uspešno zaključuje prodor

Nekaj težav pri organizaciji napada in preveč poceni zapravljenih žog , je goste vrnilo v igro. Z dvema zadetkoma tik pred odhodom na odmor, so se le-ti približali na vsega gol zaostanka. Ko so v nadaljevanju poravnali na 15 in nato še na 16, se je obetalo bolj negotovo nadaljevanje, ki pa ni trajalo dolgo. Z delnim izidom 6:0 so se Dolani odlepili na 22:16 in ko so nekaj minut kasneje svojo prednost povišali na +8 (25:17), je bila tekma dokončno odločena.

David Jakopič v akciji, dogajanje spremljata Mitja Lesjak in Gregor Lisec

Na veliko veselje domačih navijačev sta vknjiženi novi dve točki, ki rokometaše Dola kolo pred koncem uvrščajo sedaj stopničko više, na izvrstno tretje mesto. V zadnjem kolu jesenskega dela Dolani v petek gostujejo v Ljubljani pri Slovanu . Z morebitno dobro igro se lahko nadejamo novemu uspehu, zato poziv navijačem, da se na tekmo odpravijo v čim večjem številu.

DOL TKI HRASTNIK: Bratanovič (9 obr.), Žekar, Draksler (6 obr. -3x7m); Lesjak 2, Guček 1 (1), Ribič, Ajdari 1, Klepej 9 (1), Zore 6 (1), Jakopič 4 (1), Bauerheim, Ramić 3, Hribšek 1, Lisec 4, Kmetič 1 (1), Teržan 2. Trener Šafarič

Sedemmetrovke: Dol TKI 7 (5); Dobova 11 (8).

Mlajši dečki A

MRD Dobova – Dol TKI 19:19 (Nemec 2, Mikša 2, Simončič L.7, Žunič 1, Derviševič 5, Lokošek 2)