latest events

19.6.2013

Dečki letnik 1998/1999 osvojili tretje mesto na turnirju Maksimir Rost šport v Zagrebu ...preberi več

21.4.2013

Mladinci zmagali v zadnjem krogu in v naslednji sezoni zopet v družbi najboljših ...preberi več

28.1.2013

Turnir Matulji 2013 - Dolski rokozavri v konkurenci generacije 2004 osvojili turnir ...preberi več

5.1.2013

Prireditev jubilej, 50. let igranja rokometa na Dolu in 30. letnica nastanka kluba. ...preberi več

29.5.2012

1. B DRL, zadnji krog, Dolski rokometaši osvojili 4. mesto v 1.B.DRL ...preberi več

1. B DRL, 17. krog

Simultanka Gregorja Klepeja je tokrat odločila derbi v Sl.Gradcu . Zmaga je povsem zaslužena, saj so Dolani kontrolirali potek srečanja skozi vso tekmo. Do rezultata 8:8 je tekma potekala izenačeno, potem pa so si dolski rokometaši priigrali tri gole prednosti (12:9), vendar so jo uspeli domačini izničiti še pred odmorom, ta se je končal z rezultatom 16:15 v njihovo korist. V tem prvem delu so uspeli dolski rokometaši zadeti tudi 4 vratnice, Klepej pa se je v listo strelcev vpisal 7-krat.

Tudi drugi polčas je bil ves čas izenačen in ekipi si nista priborili občutnejše razlike. Ko pa so Dolani 5. minut pred iztekom povedli za +3 (30:27), se je že nasmihala zmaga. Domačini so do konca uspeli rezultat znižati, za kaj več pa jim je zmanjkalo časa in četica trenerja Šafariča je začela zasluženo slaviti. Ob bombarderju Klepeju, ki je slovenjgradčane potopil z 19 goli , si zaslužijo fantje v rumenem vse pohvale za požrtvovalno igro v obrambi, prav tako pa tudi klop , ki je z vspodbujanjem držala tempo igre na najvišji ravni.

Škoda le ,da sta se tokratnega gostovanja udeležila le dva (2) dolska navijača, ki pa sta prišla na svoj račun in se skupaj z igralci veselila pomembne zmage. Ta jih še naprej ohranja v boju za mesta, ki vodijo v 1.A ligo.

Strelci: Klepej 19(5), Ščurek 3, Hribšek 2, Lisec3, Ramič 1, Jakopič 1, Lesjak 1. Trener: Šafarič

Sedemmetrovke: 6(5); 8(5)

Izključitve: 8min; 10minut