Predstavitev 2017

Vse  mlade  rokometne  navdušence,  trenerje  in  starše  vabimo  na  tradicionalno  18.  odprto  prvenstvo  Zasavja  v  mini  rokometu (Handball cup Zasavje 2017 http://www.rk-dol.si/zcup17/index.htm) Tudi tokrat je naš slogan ROKOMETNA ŽOGA JE NAŠA DROGA.

SOBOTA 27. MAJ 2017

18. mednarodni turnir

Tokrat  bo  turnir  v  soboto,  27.  maja  2017.  Igrali  bomo  v  športnih  dvoranah Dolanka   na   Dolu   pri   Hrastniku,   Log   v   Hrastniku   in   v   športni   dvorani Radeče.  Na  prvenstvu  tekmujejo  v  dveh  kategorijah  letnikov  2006  in  2007 in  mlajši  (fantje  in  dekleta).  Prosimo  vse  ekipe,  da  se  držijo  razpisanih rokov in navodil.

PRIJAVA

Prijavnina  za  ekipo  znaša  70  EUR  (vključen  je  davek),  za  ostale  ekipe  istega kluba  je  popust  v  višini  10  EUR  (ne  glede  na  letnik).  Za  plačilo  prijavnin  do 1.5.2017  vam  priznamo  10  €  popusta.  Zadnji  rok  za  prijavo  ekip  je  15.  maj 2017. Prijavnino  poravnate  na  transakcijski  račun  Rokometnega  kluba  Dol  TKI Hrastnik  št.:  SI56  0233  1001  8032  057.  Ob  prijavi  nam  obvezno  sporočite davčno   številko   vašega   kluba.   Vsem   ekipam   bomo   pripravili   račune.   Z dnem plačane prijavnine se šteje, da je prijava ekipe upoštevana.

Priznanja podeljujejo znani športniki

Prve tri ekipe v obeh konkurencah bodo nagrajene s pokali, vsi igralci vseh ekip dobijo medalje za udeležbo na turnirju.

Druženje in zabava

Organizatorji   bodo   dodatno   poskrbeli   za   dobro   počutje  udeležencev (nastop  plesno  navijaških  skupin,  sladoled  in  druge dobrote,  stojnica  s hrano   in   pijačo,   turnirske   majice,   tatooji,  merjenje   moči   meta   na   gol, animacije  na  zunanjem  igrišču  na Dolu).  Opozarjamo  vas,  da  bodo  po popularni ceni na voljo majice z logotipom turnirja.

BALONI PRINAŠAJO NAGRADE

Na  koncu  turnirja  bomo  v  vseh  kategorijah  razglasili  najboljše  peterke, prav   na   koncu   pa   spustili   med   udeležence   turnirja   balone   z   lepimi nagradami.  In  še  posebna  nagrada  -  eden  izmed  klubov  bo  odšel  domov  z novim TV sprejemnikom.

HANDBALL CUP ZASAVJE 2018

Dobrodošli na turnirju HANDBALL CUP ZASAVJE 2017. Veselimo se vas.